צימרים במבצע

אם בעבר המחירים של הצימרים היו מרקיעי שחקים עבור רוב הציבור הישראלי, הרי שהיום יותר ויותר אנשים ממעמד הביניים יכולים להרשות לעצמם חופשה בצימר לפחות פעם אחת בשנה, ועל פי רוב גם מעבר לכך. נראה כי כיום כבר לא צריך לחסוך לנופש של פעם בשנה, ויותר ויותר אנשים יוצאים לנופש בצימר כל שלושה חודשים בממוצע! הדבר הזה מתאפשר כמובן בזכות העובדה כי יש היום כמות עצומה של צימרים במבצע, כך שהמחירים יורדים באופן משמעותי וקהל הצרכנים יוצא נשכר מן המצב ויכול ליהנות מחופשות יוקרתיות במחירים סבירים לכל כיס .

צימרים חדרים לפי שעות במבצע
עד כמה המחירים יורדים?


אם נסקור את המחירים של דיל יומי צימרים, נוכל לראות שמדובר על הנחות משמעותיות. לכל הפחות, כשאתם תראו צימרים במבצע, תהיה הנחה של 200-300 ש"ח בדיל עצמו ובמבצע. עם זאת, לעתים קרובות תוכלו למצוא הנחות מרחיקות לכת. אפשר למצוא צימרים שיציעו לכם הנחה של עד 50% מהעלות המקורית! מדובר על מאות שקלים, ולעתים גם על אלפי שקלים. (תלוי במחיר המקורי של הצימר) .

היכן ניתן למצוא רשימת צימרים במבצע ?


כיום ישנם המון אתרי דילים ופורטלי צימרים המפרסמים מבצעים לצימרים אבל אני רוצה להמליץ לכם לחפש צימרים במבצע באתר צימר קארד, באתר זה בעליי הצימרים עצמם מעדכנים מדי שבוע את המבצעים שלהם ואתם יכולים למצוא שם כל יום מבצעים חמים לאמצע השבוע, סוף שבוע וגם לחגים.
כמו כן למעט מבצעים תוכלו למצוא באתר מבחר צימרים המסודרים לפי קטגוריות של אזורים, מה בצימר ולמי זה מתאים וכך תוכלו להרכיב לעצמכם את החיפוש ולקבל את התוצאות הרלוונטיות ביותר עבורכם.


מה זה כולל?

שימו לב שכאשר אתם מחפשים צימרים בצפון הדיל היומי, כדאי לראות מה מחיר המבצע כולל. לפעמים, כשיוצעו לכם צימרים במבצע, המחיר הנמוך לא יכלול מרכיב כמו ארוחת בוקר. עם זאת, לפעמים המצב הוא הפוך! לפעמים אתם דווקא תמצאו דילים שיציעו לכם כמה אטרקציות שונות במחיר נמוך למדי. כך המחיר יכלול גם את השהות בצימר גם ארוחת בוקר, וגם תוספת של ארוחה נוספת, או אטרקציה כמו טיולי רכיבה על סוסים, או עיסוי פרטי.

למצוא בהתאם לסוג הצימר

כמובן שאם אתם מחפשים צימרים במבצע, כדאי לבדוק גם את הקטגוריה המתאימה של הצימרים. יש מי שמחפש צימר במבצע שכולל בתוכו גם בריכה. יש מי שיחפש צימר זולשמתאים לזוגות, ויש כזה שיחפש צימר משפחתי במבצע. תמיד חשוב לשים לב לקטגוריה המתאימה, כי מעבר למחיר הנמוך - חשוב שהצימר יתאים לכם באופן מושלם.

חדרים לפי שעה בבת ים - צימרים : שלווה מול הים
איזור: מרכז מישור החוף | ישוב : בת ים - כתובת : בן גוריון 99
מחיר:החל מ: 150 ₪נווט למקום
נווט למקום

צימרים במבצע

חדרים לפי שעה בבת ים - צימרים : שלווה מול הים
איזור: מרכז מישור החוף | ישוב : בת ים - כתובת : בן גוריון 99
מחיר:החל מ: 150 ₪נווט למקום
נווט למקום